WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweIObit Unlocker
IObit Unlocker ikona

IObit Unlocker1.2.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IObit Unlocker to niewielkie narzędzie, dające możliwość wykonywania podstawowych operacji na plikach i folderach zablokowanych z różnych powodów przez inne procesy lub programy.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i charakteryzuje się wysoką skutecznością. Jego działanie opiera się na uwalnianiu tzw. uchwytów procesów, co w rezultacie umożliwia użytkownikowi operowanie wcześniej niedostępnymi plikami i folderami. IObit Unlocker pozwala na pracę z wieloma plikami jednocześnie. Odpowiednia opcja dostępna jest z poziomu menu kontekstowego, możliwe jest także wczytywanie składników do odblokowania z poziomu samego narzędzia. Wspierana jest metoda "przeciągnij-i-upuść" dodatkowo usprawniająca pracę z większą ilości danych.

W odróżnieniu m.in. do popularnego Unlockera IObit Unlocker poza operacjami przenoszenia i zamykania pozwala także kasować, zmieniać nazwę oraz kopiować pliki, do których dostęp z różnych przyczyn został zablokowany. W momencie gdy standardowe funkcje programu są nieskuteczne do dyspozycji użytkownika pozostaje dodatkowo tryb 'Forced Mode'. Przydaje się on kiedy domyślne metody i inne narzędzia tego typu nie dają możliwości odblokowania problematycznych komponentów.

Należy jednak pamiętać, iż wszystkie operacje na zablokowanych plikach i folderach wykonywać powinno się z rozwagą. Nieumiejętne modyfikowanie danych, których pochodzenia nie jesteśmy pewni prowadzić może do unieruchomienia zainstalowanego na komputerze oprogramowania lub nawet samego systemu operacyjnego.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.327 ocen
Twoja ocena
ProducentIObit
Liczba pobrań145 653
Data aktualizacji20 cze 2022
Rozmiar pliku2.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
IObit Unlocker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)