iOS / iPadOS 13.2.3, aka rozwiązanie problemu z wyszukiwarką systemową

Strona głównaiOS / iPadOS 13.2.3, aka rozwiązanie problemu z wyszukiwarką systemową
18.11.2019 20:34
Trwa dopieszczanie iOS 13, fot. Shutterstock.com
Trwa dopieszczanie iOS 13, fot. Shutterstock.com
bEhtRpDW

Począwszy od dzisiaj pobierzesz systemy iOS oraz iPadOS w wersji 13.2.3. Co takiego wnoszą? Garść niewielkich, ale istotnych z perspektywy użytkownika poprawek.

bEhtRpDp

Firmie Apple, jak deklaruje, udało się wyeliminować prawdopodobnie z ostatni z grona najbardziej irytujących błędów iOS 13. Chodzi o błędnie funkcjonujący moduł wyszukiwarki. W niektórych przypadkach zarówno wyszukiwarka systemowa, jak i ta skojarzona z aplikacjami Mail, Pliki i Notatniki nie chciała zwracać żadnych rekordów.

Przyznam, że mając pod ręką dwa iPhone'y, 7 oraz 11, błędu doświadczyłem kilkukrotnie. Pomagało ponowne uruchomienie smartfonu. Ale niniejszym wyszukiwarka znów ma działać jak należy.

  • Slider item
  • Slider item

Z opublikowanej listy zmian wynika ponadto, że usunięto trzy pomniejsze problemy. Były one związane, kolejno, ze sporadycznym brakiem możliwości wyświetlania zdjęć i załączników we Wiadomościach, uniemożliwieniem pobierania w tle oraz niezdolnością do pobierania nowych wiadomości i dołączania oryginałów w przypadku wysyłki z kont Exchange.

bEhtRpDr

Łatka waży niewiele, bo około 100 MB. Tak w przypadku iPhone'a, jak i iPada. Można ją pobierać w systemie OTA, zwyczajowo.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
bEhtRpEn