iPhone 11. Wszystkie modele jednak z 4 GB RAM. Potwierdza AnTuTu

iPhone 11. Wszystkie modele jednak z 4 GB RAM. Potwierdza AnTuTu

(fot. Materiały prasowe)
(fot. Materiały prasowe)
Piotr Urbaniak
14.09.2019 12:03

Kwestia ilości pamięci RAM w poszczególnych iPhone'ach 11 wciąż pozostaje branżową enigmą. Najpierw pojawiły się doniesienia, że zwykły model ma 4 GB, Pro i Pro Max zaś – 6 GB, a później, że większy moduł jest zarezerwowany tylko dla ostatniego z wymienionych. Teraz coś jeszcze innego podaje benchmark AnTuTu.

Według odczytów diagnostycznych z AnTuTu, które pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo, wszystkie iPhone'y 11 otrzymały jednakowo 4 GB RAM.

Mając na uwadze, jak responsywny przy wielu otwartych aplikacjach potrafi być wyposażony w raptem 2 GB pamięci operacyjnej iPhone 7, na pewno nie jest to wielkość niewystarczająca. Z drugiej jednak strony na papierze wygląda kiepsko, jeśli weźmiemy pod uwagę, że taki Note10+ dysponuje 12 GB RAM.

Obraz

Oczywiście do ujawnionych informacji dalej warto podchodzić z pewnym dystansem, gdyż w przypadku iPhone'ów 11 i ich RAM każdy kolejny przeciek to inne dane.

Tak czy inaczej, ten konkretny jest pierwszym, który przedstawia jakikolwiek dowód, a nie opiera się tylko na twierdzeniu kogoś tam na Twitterze. Wygląda więc najwiarygodniej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (124)