ipla teraz biała, wprowadza mniej inwazyjne reklamy

ipla teraz biała, wprowadza mniej inwazyjne reklamy

18.10.2012 17:09

Jesień — czas seriali — to doskonały moment na wprowadzenie zmian w serwisie VOD. Polska ipla, która jest według badań przeprowadzonych przez Cyfrowy Polsat najbardziej rozpoznawalną w Polsce platformą VoD, podsumowała oto swoje przygotowania do kolejnego sezonu.

Po pierwsze, aplikacja dla Windows zyskała białą wersję, a strona serwisu (www.ipla.tv), z poziomu której od kilku miesięcy również można oglądać materiały VoD, została przeprojektowana dla lepszej czytelności. Zmieniły się pakiety i doszły nowe metody płatności, więc był również pretekst do uproszczenia nawigacji na stronie. Mniej kategorii i lepsza wyszukiwarka mają pomóc w odnalezieniu materiałów w coraz większej bibliotece. W tej szacie graficznej lepiej widoczne są też programy, które możemy oglądać na żywo.

Obraz

Po drugie, do iplaEXTRA, iplaSPORT, iplaFM oraz iplaPREMIERY dołączył pakiet iplaWORLD, kierowany specjalnie dla widzów z zagranicy. Znalazły się tam kanały informacyjne na żywo, a także seriale Telewizji Polsat i TVP (te drugie niedostępne w Ameryce Północnej i Południowej) w jakości Extra i HD.

Sporo zmieniło się także po stronie niewidocznej dla użytkowników, więc powinniśmy zaobserwować poprawę wydajności usługi. Sezonowe zmiany w ramówce obejmują oczywiście premiery seriali i programów rozrywkowych, z których wiele będzie można obejrzeć jeszcze przed emisją w telewizji. Do grona współpracowników ipli dołączają nowi dostawcy — w październiku na przykład do kolekcji trafiły kinowe produkcje Disney'a. Będzie też dużo sportu.

Na koniec warto poinformować, że ipla wprowadza nowe formy reklam. Dla reklamodawców jest to oczywiście bogatsza oferta i większe pole do popisu, ale użytkowników powinna ucieszyć wiadomość o wprowadzeniu kilku form, które mają być mało inwazyjne. W końcu Polacy lubią VoD, ale od opłat wolą reklamy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)