bDUofcCt
iPolak 3.0 ikona

iPolak 3.03.2.1.3

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iPolak 3.0 to oficjalna aplikacja przygotowana przez Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Ma pomóc turystom, którzy szykują się do podróży zagranicznej zarówno podczas planowania jak i pobytu w obcym kraju.

bDUofcCv

Główne menu programu podzielono na kilka kategorii takich jak: Lista krajów, Mapa, Porady, Ostrzeżenia, Twitter, SOS. Pierwsza z nich to skarbnica wiedzy o wybranych krajach na świecie. Z jej poziomu zapoznamy się z podstawowymi informacjami o kraju, obyczajach, świętach, wymogami co do ubezpieczeń i bezpieczeństwa, czy też adresami polskich placówek. Dodatkowo sprawdzimy aktualne ostrzeżenia. Dostępna jest też opcja SOS, która pozwoli w szybki sposób nawiązać kontakt z wybraną placówką. O ważnych informacjach aplikacja poinformuje nas powiadomieniami.

Podczas przygotowań warto zapoznać się także z materiałami w części Porady. Znajdziemy tam spory zakres informacji odnośnie każdego etapu podróży oraz wskazówki co robić podczas chorób, czy też zatrzymania/aresztowania. Pomocna może okazać się zakładka Twitter. Pod specjalnym tagiem umieszczane są wpisy z całego świata. Co istotne, dane są pobierane do pamięci urządzenia. Jest to ważne podczas przebywania za granicą. Z poziomu ustawień możemy określić czy mają być aktualizowane za pomocą transmisji danych czy tylko Wi-Fi.

iPolak to dobrze zaprojektowana i wykonana aplikacja. Powinna znaleźć się w telefonie każdego podróżnego planującego zagraniczną podróż. Dostępna jest w całości za darmo.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań348
Data aktualizacji30 lis 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
iPolak 3.0 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUofcDa
bDUofcDr