WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDIQMango Free DVD Burner
IQMango Free DVD Burner ikona

IQMango Free DVD Burner4.5.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

IQMango Burner to bezpłatny program służący do nagrywania płyt DVD oraz CD, który charakteryzuje się bezproblemowym działaniem oraz przyjaznym interfejsem użytkownika. Dzięki niemu niezwykle szybko umieścimy dane na wybranym nośniku bez utraty jakości.

Narzędzie obsługuje najbardziej popularne formaty audio i wideo, takie jak MP3, WAV, AVI, MPEG, WMV, WMA, MOV, MKV i wiele innych. Istotne jest to, że poszczególne dane możemy nagrywać nie tylko na jednowarstwowych, ale także dwuwarstwowych płytach DVD, co z pewnością będzie dodatkowym atutem dla najbardziej wymagających odbiorców.

IQMango Burner oferuje zarówno możliwość umieszczenia danych na płycie CD lub DVD, takich jak na przykład pliki tekstowe, graficzne lub zdjęcia, jak również pozwala na przygotowanie dysku DVD Video w formacie PAL lub NTSC (z opcją wyboru jakości obrazu i dźwięku), CD Audio (wraz z możliwością umieszczenia informacji o nazwie wykonawcy i tytule płyty) czy też stworzenie kopii posiadanego już nośnika DVD.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
ProducentIQMango
Liczba pobrań3 299
Data aktualizacji8 mar 2016
Rozmiar pliku16.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
IQMango Free DVD Burner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)