iRoot ikona

iRoot3.2.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iRoot (wcześniej: vRoot) to aplikacja do rootowania systemu Android. Obsługiwane są systemy od wersji 2.3 Gingerbread do 5.0 Lollipop. Cały proces sprowadza się do naciśnięcia jednego przycisku, ale w programie można również znaleźć inne funkcje związane z tematem rootowania.

Aby skorzystać z aplikacji, istotnie wystarczy nacisnąć jeden przycisk i uzbroić się w cierpliwość. Cały proces rootowania przebiega automatycznie w tle. Pozostałe elementy programu dotyczą instalacji oprogramowania, które może ułatwić dalsze korzystanie z telefonu po odblokowaniu dostępu do plików systemowych. Przez wielu program uważany jest za jeden z odnoszących najwięcej sukcesów podczas rootowania (również mniej znanych marek telefonów).

Producent nie podaje na swojej stronie informacji o konkretnych, obsługiwanych przez program modelach. Wspomina natomiast, że aplikacja poradzi sobie dobrze z rootowaniem urządzeń Samsunga, HTC, Sony, Google i nie tylko. Niestety nie wszystkie komunikaty w programie zostały przetłumaczone nawet na język angielski.

Jako ingerujące w zabezpieczenia systemu operacyjnego, oprogramowanie może zostać wykryte przez przeglądarkę jako potencjalnie szkodliwe.

Uwaga!

Celem rootowania jest uzyskanie dostępu do domyślnie chronionych obszarów systemu Android. Przed przystąpieniem do tego procesu warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań3 167
Data aktualizacji18 lut 2017
Rozmiar pliku8.74 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
iRoot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)