WindowsObsługa urządzeń mobilnychUsuwanie zabezpieczeńiRoot
iRoot ikona

iRoot1.8.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iRoot (wcześniej: vRoot) to program do rootowania jednym przyciskiem urządzeń z systemem Android, podłączonych do komputera przewodem USB. Jego interfejs jest bardzo prosty, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie sobie w stanie poradzić z tym procesem.

Uzyskanie dostępu roota pozwoli bez ograniczeń ingerować w działanie systemu Android. Producent informuje, że program poradzi sobie z każdym urządzeniem z Androidem, ale na podstawie mobilnego odpowiednika tej samej aplikacji mnożna sądzić, iż obsługiwane są systemy w wersjach od 2.3 do 5.0.

Korzystanie z programu sprowadza się do podłączenia telefonu do komputera, zainstalowania jego sterowników oraz uruchomienia procesu rootowania. Nie należy zapominać, iż niezbędne jest również włączenie debugowania USB w ustawieniach telefonu. Po skutecznym zakończeniu pokonywania zabezpieczeń, do dyspozycji będziemy mieli również możliwość instalacji dodatkowych narzędzi, które ułatwią wykorzystanie potencjału dostępu do systemowych plików.

Z powodu ingerencji w zabezpieczenia systemu Android, program może być uznawany za szkodliwy i blokowany przez przeglądarkę lub antywirus.

Uwaga!

Celem rootowania jest uzyskanie dostępu do domyślnie chronionych obszarów systemu Android. Przed przystąpieniem do tego procesu warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 022
Data aktualizacji18 lut 2017
Rozmiar pliku31.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
iRoot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)