WindowsMultimediaPobieranie wideoiSkysoft Free YouTube Downloader
iSkysoft Free YouTube Downloader ikona

iSkysoft Free YouTube Downloader6.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iSkysoft Free YouTube Downloader to darmowe narzędzie do pobierania pojedynczych utworów, list odtwarzania, a nawet całych kanałów z serwisu YouTube.

Wspomniane operacje możemy przeprowadzić na dwa różne sposoby. Poza wsparciem funkcji "przeciągnij i upuść" umożliwiającej szybkie umieszczenie wybranego materiału w głównym oknie programu iSkysoft Free YouTube Downloader, istnieje także opcja skopiowania i wklejenia odnośnika do wideo, które zamierzamy pobrać. Trzecie rozwiązanie to kliknięcie specjalnego przycisku "download", który za sprawą opisywanego narzędzia pojawi się nad oknem filmu YouTube uruchomionym w przeglądarce internetowej.

iSkysoft Free YouTube Downloader zawiera wbudowaną przeglądarkę internetową, a także konwerter plików. Wśród obsługiwanych formatów wyjściowych znajdziemy: MP4, MOV, WMV, AVI, MKV, 3GP oraz MPEG. Należy również wspomnieć o obecności funkcji pozwalającej na kopiowanie plików do pamięci przenośnej urządzenia z systemem operacyjnym Android połączonego z komputerem przez USB.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań522
Data aktualizacji4 kwi 2018
Rozmiar pliku0.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
iSkysoft Free YouTube Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)