WindowsNarzędziaInne narzędziaISO Recorder

ISO Recorder3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ISO Recorder to jeden z najprostszych, a przy tym bezpłatnych programów do pracy z obrazami płyt ISO.

Aplikacja korzysta z istniejących już w systemie mechanizmów do pracy z napędami optycznymi i instaluje się jako nakładka na powłokę systemu Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2. Swoje opcje ISO Recorder udostępnia poprzez menu kontekstowe. Program pozwala nagrać obraz ISO na płytę CD/DVD/Blu-ray, jak również - co bardziej istotne - stworzyć taki obraz z umieszczonej w napędzie płyty bądź też z wybranego folderu na dysku. Za pomocą ISO Recorder możliwe jest też wykonanie kopii płyty.

Cały proces jest banalnie prosty, w przypadku tworzenia obrazu wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonie napędu CD w oknie Komputer i wybrać opcję utworzenia obrazu oraz lokalizację, gdzie ma on zostać zapisany. Podobnie proste jest nagrywanie - ISO Recorder w trakcie instalacji kojarzy ze sobą pliki .iso, przez co dwukrotne kliknięcie takiego pliku uruchamia program i od razu pozwala wypalić obraz.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.37 ocen
Twoja ocena
ProducentAlex Feinman
Liczba pobrań114 366
Data aktualizacji5 gru 2010
Rozmiar pliku0.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)