ISO z najnowszym Windows 10 Redstone 2 już do pobrania od Microsoftu

ISO z najnowszym Windows 10 Redstone 2 już do pobrania od Microsoftu

ISO z najnowszym Windows 10 Redstone 2 już do pobrania od Microsoftu
22.12.2016 21:07, aktualizacja: 22.12.2016 21:21

Microsoft udostępnił obrazy ISO testowej kompilacji Windows 10 Redstone 2 build 14986. Dzięki nim uczestnicy programu Windows Insider mogą więc pobrać i zainstalować system na czysto, także w innych odmianach, które normalnie testują. Wydanie to jest o tyle interesujące, że jest bliskie temu, co wszyscy użytkownicy dostaną w ramach aktualizacji Creators Update.

Do wyboru mamy jedną z pięciu różnych wersji systemu, w tym wersję podstawową i Enterprise. Każda dostępna jest w dwóch edycjach – 32- i 64-bitowej. Warto wiedzieć, że 14986 to ostatnia testowa kompilacja udostępniona w tym roku, następne mamy zobaczyć już w 2017.

Bliska jest ona finalnemu wydaniu Creators Update i zawiera funkcje, które powinny się znaleźć w zbliżającej się kolejnej dużej aktualizacji. Testerzy mogą zapoznać się z Paintem 3D, usprawnioną Cortaną, zaktualizowanym Windows Ink, nowościami w przeglądarce Edge i Edytorze rejestru czy ulepszonej funkcji Narratora. To tylko część zmian, nowości w stosunku do Anniversary Update jest całkiem sporo.

Obraz

Podobno Windows 10 Creators Update ma przyjść w marcu 2017 roku, co potwierdzałoby, że udostępniony ISO z kompilacją 14986 powinien zawierać niemal wszystko z Creators Update. Jeśli termin wydania dużej aktualizacji jest tak bliski, to Microsoft będzie teraz kładł nacisk przede wszystkim na dopracowanie obecnych funkcji, a nie wprowadzanie nowych elementów.

Obrazy ISO znajdziecie na stronie Microsoftu. Powinniście być zalogowani na konta powiązane z uczestnictwem w programie Windows Insider. Przed pobraniem pamiętajcie, że to ciągle testowa wersja, mogąca zawierać masę błędów. Co ciekawe, w sieci już pojawiły się obrazy tej kompilacji z nieoficjalnych źródeł – i można z nich korzystać nawet bez konta powiązanego z programem dla testerów. Oczywiście nie zalecamy korzystania z jakichkolwiek obrazów Windowsa pochodzących z innych miejsc, niż te oficjalne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)