WindowsNarzędziaInne narzędziaISO2GoD
ISO2GoD ikona

ISO2GoD1.3.6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

ISO2GoD to narzędzie umożliwiające konwertowanie obrazów ISO z grami na Xbox 360 lub Xbox One do formatu Games of Demand (GoD), co sprawi, że będą one działały szybciej na przerobionych konsolach Xbox 360 (Jtag, RGH).

Większa wydajność to jednak nie wszystko, co można uzyskać po skorzystaniu z ISO2GoD. Po zmianie rozszerzenia pliku i uruchomieniu gry skrócimy czas ładowania swoich ulubionych tytułów. Oprócz tego można również liczyć na mniejszy hałas w pomieszczeniu, bowiem niektóre modele konsol (zwłaszcza te starsze) generują irytujące dźwięki podczas odpalania tytułów przez napęd DVD.

ISO2GoD pozwala na określenie ścieżki wyjściowej oraz docelowego miejsca zapisu (może to być HDD lub FTP). Czasem musimy wskazać także dodatkową lokalizację, gdzie będą przechowywane jedynie tymczasowe pliki niezbędne do tego, by aplikacja po konwersji mogła połączyć ze sobą wszystkie utworzone fragmenty danego pliki. Takie działania bez problemu wykonamy na pojedynczych obrazach ISO, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by ISO2GoD pracował w trybie wsadowym.

Warto dodać, że ISO2GoD jest prostym w obsłudze programem z intuicyjnym interfejsem użytkownika, dzięki czemu z jego obsługą poradzą sobie także mniej doświadczeni odbiorcy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentInsaneNutter
Liczba pobrań10 082
Data aktualizacji12 kwi 2019
Rozmiar pliku0.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ISO2GoD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)