WindowsNarzędziaArchiwizacja danychIsoo Backup
Isoo Backup ikona

Isoo Backup4.7.2.801

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Isoo Backup to oprogramowanie służące przede wszystkim do sporządzania kopii zapasowych na komputerach osobistych i serwerach pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Windows.

Bardzo prosta obsługa

Jeśli dysponujemy bardzo ważnymi danymi i nie chcielibyśmy ich utracić, powinniśmy pamiętać, że dysk twardy, jak każdy inny nośnik, może ulec awarii. Dlatego też warto przeprowadzić back-up danych na przykład za pośrednictwem opisywanego tutaj narzędzia. Isoo Backup umożliwia wykonanie kopii zapasowej całego systemu operacyjnego Windows, plików systemowych, zainstalowanych aplikacji, ustawień i nie tylko, zapisując je w formie obrazu pliku.

Przywracanie danych

Po stworzeniu back-upu warto pozostawić Isoo Backup na dysku twardym, bowiem narzędzie oferuje także funkcję przywracania systemu po awarii. Korzystając z uprzednio stworzonej kopii zapasowej rozwiążemy zaistniałe problemy z komputerem. Warto to zrobić, gdy nasz pecet na przykład nie chce się uruchomić, pracuje niestabilnie lub działa z zauważalnie niższą wydajnością.

To nie wszystko

Isoo Backup pozwala na sporządzanie kopii zapasowych dowolnych partycji (nie tylko systemowych), na których przechowujemy cenne dane. Zostaną one spakowane do jednego obrazu pliku. Będziemy mogli go przenieść na inny, dowolny nośnik (np. zewnętrzny dysk USB), by potem – w razie potrzeby – wgrać je z powrotem na HDD.

Uwaga!

  • Isoo Backup jest dostępny w formie 15-dniowej wersji próbnej.

Najważniejsze cechy:

  • narzędzie do przygotowania kopii zapasowej całego systemu operacyjnego lub wybranych partycji i przywracania danych
  • wszystkie kopie zapasowe zapisywane są w formie pliku obrazu
  • nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności
  • wersja trial pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni za darmo
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań213
Data aktualizacji26 lip 2021
Rozmiar pliku25.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Isoo Backup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)