iSpring Free

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatna wersja programu umożliwiającego przekształcanie prezentacji przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint na pliki w formacie SWF (Macromedia Flash), które można później opublikować np. na witrynie internetowej.

iSpring Free w pełni integruje się z PowerPoint, a wszystkie jego opcje są dostępne z poziomu menu tego programu. Obsługa programu jest wręcz banalna - po kliknięciu na przycisk Publish, pojawia się małe okienko z domyślnymi ustawieniami i proponowaną lokalizacją pliku wynikowego, a kolejne kliknięcie na Publish powoduje wygenerowanie pliku.

W wersji bezpłatnej wersji istnieje możliwość ustalenia wymiarów animacji, określenia z jakiej części prezentacji ma być generowana animacja, a także odstępów czasowych po jakich mają wyświetlać się kolejne slajdy.

Udostępnij
iSpring Free nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.24 oceny
ProducentCPS Labs Ltd.
Liczba pobrań16 017
Data aktualizacji2 cze 2020
Rozmiar pliku125.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)