bDZMEsVx

iSpring Free

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatna wersja programu umożliwiającego przekształcanieprezentacji przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint napliki w formacie SWF (Macromedia Flash), które można późniejopublikować np. na witrynie internetowej.

bDZMEsVz

iSpring Free w pełniintegruje się z PowerPoint, a wszystkie jego opcje są dostępne zpoziomu menu tego programu. Obsługa programu jest wręcz banalna -po kliknięciu na przycisk Publish, pojawia się małe okienko zdomyślnymi ustawieniami i proponowaną lokalizacją pliku wynikowego,a kolejne kliknięcie na Publish powoduje wygenerowanie pliku.

Wwersji bezpłatnej wersji istnieje możliwość ustalenia wymiarówanimacji, określenia z jakiej części prezentacji ma być generowanaanimacja, a także odstępów czasowych po jakich mają wyświetlać siękolejne slajdy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
iSpring Free nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.24 oceny
ProducentCPS Labs Ltd.
Liczba pobrań15 934
Data aktualizacji2 cze 2020
Rozmiar pliku122.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZMEsWe
bDZMEsWv