WindowsDodatkiRozszerzenia programówiSpring Free

iSpring Free

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatna wersja programu umożliwiającego przekształcanie prezentacji przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint na pliki w formacie SWF (Macromedia Flash), które można później opublikować np. na witrynie internetowej.

iSpring Free w pełni integruje się z PowerPoint, a wszystkie jego opcje są dostępne z poziomu menu tego programu. Obsługa programu jest wręcz banalna - po kliknięciu na przycisk Publish, pojawia się małe okienko z domyślnymi ustawieniami i proponowaną lokalizacją pliku wynikowego, a kolejne kliknięcie na Publish powoduje wygenerowanie pliku.

W wersji bezpłatnej wersji istnieje możliwość ustalenia wymiarów animacji, określenia z jakiej części prezentacji ma być generowana animacja, a także odstępów czasowych po jakich mają wyświetlać się kolejne slajdy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
ProducentCPS Labs Ltd.
Liczba pobrań16 128
Data aktualizacji2 cze 2020
Rozmiar pliku125.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)