IT Academic Day na Uniwersytecie Gdańskim

IT Academic Day na Uniwersytecie Gdańskim

29.11.2011 12:57, aktualizacja: 29.11.2011 13:42

7 grudnia na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się jedno z ostatnich w tym roku spotkań z cyklu IT Academic Day.

Konferencje IT Academic Day odbywają się na uczelniach technicznych w całej Polsce. Organizatorami są koła naukowe studentów, a pomaga im w tym firma Microsoft. Udział w konferencji to doskonały sposób na zdobycie wiedzy o ciekawym świecie produktów i technologii firmy Microsoft, zarówno dla doświadczonych specjalistów IT, jak i słuchaczy dopiero rozpoczynających przygody z technologiami z Redmond.

Podczas szóstego już spotkania na Uniwersytecie Gdańskim będzie można zapoznać się z nowinkami sprzętowymi ze świata Microsoftu, jak podstawy pracy z Kinectem i wykorzystywanie multimediów w aplikacjach na Windows Phone Mango. Będzie można posłuchać również o tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem HTML5, pracy z Microsoft SharePoint oraz zmianach zachodzących na rynku IT. Tradycyjnie jeden wykład poświęcony jest udziałowi w ImagineCup, który w Gdańsku poprowadzi czwórka uczestników konkursu.

Spotkanie rozpocznie się 7 grudnia o 9:00 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UG przy ulicy Wita Stwosza 27. Udział w konferencji jest darmowy, ale wymagana jest rejestracja na stronie organizatora. Jak zwykle, na zakończenie imprezy przewidziano losowanie nagród. Portal dobreprogramy objął spotkanie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)