IT Security Management GigaCon i BIN GigaCon już wkrótce

IT Security Management GigaCon i BIN GigaCon już wkrótce

26.08.2011 12:31

Konferencje GigaCon są obecne w kalendarium imprez o tematyce informatycznej od ośmiu lat. Poza udziałem w wykładach i warsztatach umożliwiają uczestnikom kontakt ze specjalistami z różnych firm i porównania ofert dostawców rozwiązań.

20 września w Warszawie oraz 26 października we Wrocławiu odbędzie się poświęcona bezpieczeństwu i niezawodności systemów IT konferencja BIN GigaCon. Sesje będą odbywać się w dwóch równoległych blokach. I tak w bloku poświęconemu bezpieczeństwu poruszone zostaną takie zagadnienia, jak firewalle, VPN i systemu antywirusowe, oprogramowanie i urządzenia szyfrujące i zarządzanie bezpieczeństwem informacji. W bloku z zakresu niezawodności przedstawione zostaną serwery usług sieciowych, systemy klastrowe, fizyczne zabezpieczenia infrastruktury systemów o krytycznym znaczeniu i pamięci masowe. Do udziału w konferencji zaproszeni zostali specjaliści z branż: finansowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, administracji oraz służby zdrowia. Aby wziąć udział w konferencji BIN należy się zarejestrować na wydarzenie w Warszawie lub Wrocławiu.

29 listopada, również w Warszawie, będzie miała miejsce VII edycja IT Security Management GigaCon. Podczas wykładów zostaną zaprezentowane rozwiązania i zagadnienia, których znajomość pozwoli na stworzenie spójnej, kompleksowej strategii zarządzania bezpieczeństwem informacji w firmie. Tematyka sesji obejmie analizę i zarządzanie ryzykiem, ciągłość działania i przywracanie po awariach, plany awaryjne, audyty i ocenę zabezpieczeń, zarządzanie tożsamością i kontrolę dostępu i wiele innych. Ta konferencja kierowana jest do właścicieli firm, kadry kierowniczej wysokiego szczebla i przedstawicieli zarządu, analityków i audytorów, administratorów i osób odpowiedzialne za reakcje na incydenty bezpieczeństwa, oraz przedstawicieli instytucji publicznych, rządowych i wojskowych. Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się na stronie organizatora.

Udział w konferencjach jest bezpłatny. Dodatkowo każdy uczestnik konferencji BIN otrzyma w prezencie bezterminową komercyjną licencję na narzędzia do szybkiej diagnostyki sieci Axence NetTools 4.0 Pro oraz pamięć SafeStick. Portal dobreprogramy objął obie konferencje patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)