IT Security Management GigaCon już 29 listopada

IT Security Management GigaCon już 29 listopada

14.11.2011 14:26

Konferencje GigaCon są organizowane od kilkunastu lat i w kalendarium imprez o tematyce informatycznej w Polsce zawsze mają specjalne miejsce. Poza udziałem w wykładach i warsztatach spotkania umożliwiają uczestnikom kontakt ze specjalistami z różnych firm i porównania ofert dostawców rozwiązań.

Przypominamy, że już 29 listopada w warszawskim hotelu Novotel Airport będzie miała miejsce VII edycja IT Security Management GigaCon. Podczas wykładów zostaną zaprezentowane rozwiązania i zagadnienia, których znajomość pozwoli na stworzenie spójnej, kompleksowej strategii zarządzania bezpieczeństwem informacji w firmie. Tematyka sesji obejmie analizę i zarządzanie ryzykiem, ciągłość działania i przywracanie po awariach, plany awaryjne, audyty i ocenę zabezpieczeń, zarządzanie tożsamością, kontrolę dostępu i wiele innych zagadnień.

IT Security Management GigaCon kierowany jest do właścicieli firm, kadry kierowniczej wysokiego szczebla i przedstawicieli zarządu, analityków i audytorów, administratorów i osób odpowiedzialne za reakcje na incydenty bezpieczeństwa, oraz przedstawicieli instytucji publicznych, rządowych i wojskowych. Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się na stronie organizatora.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Słuchacze otrzymają komplet materiałów konferencyjnych, a dodatkowo mogą wygrać ciekawe nagrody. Portal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)