iTunes Festival — 60 koncertów na komputerze lub iPadzie już we wrześniu

iTunes Festival — 60 koncertów na komputerze lub iPadzie już we wrześniu

iTunes Festival — 60 koncertów na komputerze lub iPadzie już we wrześniu
21.07.2014 11:42, aktualizacja: 21.07.2014 21:53

Firma Apple powiadomiła dziś o kolejnej edycji iTunes Festival. Wydarzenie znów odbędzie się we wrześniu w Londynie, w Legendarnym Roundhouse, czyli sali koncertowej w starej parowozowni. Najważniejsze jest jedna to, że każdy będzie mógł oglądać koncerty na żywo za darmo.

iTunes Festival można śledzić w programie iTunes na komputerach z Windows i OS X, po zalogowaniu z użyciem Apple ID, a także na urządzeniach mobilnych z jabłkiem i dzięki Apple TV. Festiwal można odnaleźć z poziomu wyszukiwarki bądź przechodząc z odnośnika itunes.com/festival w przeglądarce. Aby oglądać koncerty na żywo nie trzeba wnosić żadnych opłat.

350110427730175937

W tym roku gwiazdami festiwalu będą między innymi: Maroon 5, Pharrell Williams, Beck, Sam Smith, Kylie, David Guetta, 5 Seconds of Summer, Calvin Harris, Blondie, Chrissie Hynde, Kasabian, Robert Plant, Kiesza i Jjungle. Bilety na wydarzenie nie są dostępne w sprzedaży — są rozdawane klientom iTunes i można je wygrać w różnych konkursach organizowanych przez partnerów Apple'a.

W sklepie iTunes można też kupić zapisy koncertów z ubiegłych lat. Biblioteka jest spora, a ceny są różne — od 3 do niecałych 8 euro. Apple informuje, że od pierwszego festiwalu, który miał miejsce w 2007 roku w londyńskim Instytucie Sztuki Współczesnej (Institute for Contemporary Arts), w ramach iTunes Festival wystąpiło już przeszło 430 wykonawców. Na żywo oglądało ich 430 tysięcy fanów, a kolejne dziesiątki milionów śledziły koncerty w zaciszu własnych domów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)