Jak zrobić własne naklejki do WhatsApp'a? Ze Sticker Studio to bardzo łatwe

Jak zrobić własne naklejki do WhatsApp'a? Ze Sticker Studio to bardzo łatwe13.11.2018 17:31
Jak zrobić własne naklejki do WhatsApp'a? Ze Sticker Studio to bardzo łatwe

Korzystając z komunikatorów internetowych nie sposób nie trafić na naklejki, ale zwykle jesteśmy ograniczeni do zestawów, które przygotowali twórcy programów. W związku z tym nie zawsze znajdziemy odpowiednią grafikę, by wyrazić emocje lub hermetyczny żart. Na szczęście własny zestaw naklejek można przygotować bez żadnego wysiłku, korzystając z aplikacji Sticker Studio.

Sticker Studio to aplikacja, która pozwala łatwo przygotować pakiety naklejek dla popularnego komunikatora WhatsApp. Jako podstawa naklejek posłużyć nam mogą dowolne pliki graficzne, w tym zdjęcia, które robiliśmy telefonem czy rysunki z aplikacji do rysowania. Po załadowaniu pliku wystarczy wyciąć naklejkę, zaznaczając jej kontur palcem. Po wycięciu możemy podejrzeć, jak będzie wyglądać naklejka i w razie potrzeby wyciąć ją jeszcze raz.

  • wstępnie wyciętą naklejkę można zobaczyć przed zapisaniem
  • wycinanie naklejek jest banalnie proste
[1/2]
wstępnie wyciętą naklejkę można zobaczyć przed zapisaniem
  • przygotowanie pakiet 3 naklejek zajmuje kilka minut
  • naklejek można używać natychmiast po instalacji pakietu
[1/2]
przygotowanie pakiet 3 naklejek zajmuje kilka minut

Naklejki można zbierać w pakietach, a pakiety łatwo zainstalować w komunikatorze, dotykając ikonkę WhatsApp'a na liście pakietów. Aplikacja pozwala przygotować i przechowywać maksymalnie 10 pakietów, z których każdy może zawierać do 30 naklejek. Naklejki są gotowe do użycia natychmiast po instalacji w komunikatorze.

Aplikacja jest wciąż rozwijana. W planach jest dodanie wycinania kształtów wektorowych i nakładanie filtrów. Nie ma niestety mowy o tym, czy Sticker Studio będzie działać z innymi komunikatorami.

Sticker Studio znajdziecie w naszej bazie aplikacji. To świetny sposób, by uzupełnić zestaw naklejek bardziej osobistymi grafikami, których nie znajdziemy w zestawach dostępnych w Google Play.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)