Jak zrobić własne naklejki do WhatsApp'a? Ze Sticker Studio to bardzo łatwe

Jak zrobić własne naklejki do WhatsApp'a? Ze Sticker Studio to bardzo łatwe

Jak zrobić własne naklejki do WhatsApp'a? Ze Sticker Studio to bardzo łatwe
13.11.2018 17:31, aktualizacja: 14.11.2018 19:57

Korzystając z komunikatorów internetowych nie sposób nie trafić na naklejki, ale zwykle jesteśmy ograniczeni do zestawów, które przygotowali twórcy programów. W związku z tym nie zawsze znajdziemy odpowiednią grafikę, by wyrazić emocje lub hermetyczny żart. Na szczęście własny zestaw naklejek można przygotować bez żadnego wysiłku, korzystając z aplikacji Sticker Studio.

Sticker Studio to aplikacja, która pozwala łatwo przygotować pakiety naklejek dla popularnego komunikatora WhatsApp. Jako podstawa naklejek posłużyć nam mogą dowolne pliki graficzne, w tym zdjęcia, które robiliśmy telefonem czy rysunki z aplikacji do rysowania. Po załadowaniu pliku wystarczy wyciąć naklejkę, zaznaczając jej kontur palcem. Po wycięciu możemy podejrzeć, jak będzie wyglądać naklejka i w razie potrzeby wyciąć ją jeszcze raz.

  • wstępnie wyciętą naklejkę można zobaczyć przed zapisaniem
  • wycinanie naklejek jest banalnie proste
[1/2] wstępnie wyciętą naklejkę można zobaczyć przed zapisaniem
  • przygotowanie pakiet 3 naklejek zajmuje kilka minut
  • naklejek można używać natychmiast po instalacji pakietu
[1/2] przygotowanie pakiet 3 naklejek zajmuje kilka minut

Naklejki można zbierać w pakietach, a pakiety łatwo zainstalować w komunikatorze, dotykając ikonkę WhatsApp'a na liście pakietów. Aplikacja pozwala przygotować i przechowywać maksymalnie 10 pakietów, z których każdy może zawierać do 30 naklejek. Naklejki są gotowe do użycia natychmiast po instalacji w komunikatorze.

Aplikacja jest wciąż rozwijana. W planach jest dodanie wycinania kształtów wektorowych i nakładanie filtrów. Nie ma niestety mowy o tym, czy Sticker Studio będzie działać z innymi komunikatorami.

Sticker Studio znajdziecie w naszej bazie aplikacji. To świetny sposób, by uzupełnić zestaw naklejek bardziej osobistymi grafikami, których nie znajdziemy w zestawach dostępnych w Google Play.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)