Jest zwycięzca tygodnia, a my dodajemy kolejne nagrody!

Jest zwycięzca tygodnia, a my dodajemy kolejne nagrody!

Redakcja
17.09.2012 12:33

Z przyjemnością podsumowujemy dzisiaj pierwszy ranking tygodniowy naszego „konkursu z diodą”. To oznacza, że do zwycięzcy, który w minionym tygodniu wykazał się największą wiedzą i refleksem, powędruje pierwsza Nokia Lumia 800 z puli. To jednak nie koniec! :-) Zwiększamy liczbę nagród dziennych i zapowiadamy kolejne upominki!

Wczorajszy dzień upłynął znacznie spokojniej niż podczas sobotniego zadania specjalnego, choć nie wszyscy poradzili sobie z pozornie łatwym niedzielnym pytaniem. Wiele osób odpowiadało już po kilku sekundach, ale błędnie. Dopiero w 11 sekundzie zarówno refleksem, jak i wiedzą popisał się Follows7, który zgarnął nagrodę dzienną w postaci karty pamięci i portalowej koszulki. My dodatkowo wylosowaliśmy dzisiaj jedną osobę spośród wszystkich biorących udział we wczorajszej odsłonie konkursu, która także otrzyma naszą koszulkę. Tym razem szczęśliwcem okazał się andrzej95. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym! :-)

To jednak nie koniec. Najważniejszym zwycięzcą wczorajszego dnia, a właściwie całego minionego tygodnia, jest smagus, który odpowiedział poprawnie na wszystkie 7 pytań, a co najważniejsze, zrobił to najszybciej ze wszystkich. Łączny czas odpowiedzi smagusa to zaledwie 15 minut i 42 sekundy. Oprócz serdecznych gratulacji do zwycięzcy pierwszego rankingu tygodniowego powędruje także smartfon Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone na pokładzie.

Obraz

Dzisiaj rozpoczynamy nowy ranking tygodniowy. W rankingu generalnym prowadzi naturalnie smagus, ale wiadomo — wszystko może się zmienić, w końcu pozostało jeszcze 21 pytań, a przecież wystarczy tylko chwila nieuwagi... ;-) Poza tym przed nami jeszcze zadania specjalne. Ogólnie rzecz ujmując: nie traćcie czujności, najlepsze dopiero przed nami :-) W tym kontekście zapowiadamy rozszerzenie puli nagród dziennych. Od dzisiaj za najszybsze poprawne odpowiedzi przyznajemy codziennie po dwa zestawy karta pamięci microSD 16 GB plus koszulka. Poza tym wszyscy nagrodzeni takim zestawem, oprócz karty i koszulki otrzymają jeszcze dodatkowe akcesoria: adapter SD i adapter USB. Po zakończeniu konkursu, wśród wszystkich, którzy wzięli w nim udział i odpowiedzieli na przynajmniej jedno pytanie rozlosujemy także dodatkowe dwie wejściówki na HotZlot. Jest więc o co walczyć, ale już dzisiaj zastrzegamy sobie prawo do dalszego wydłużania listy nagród ;-) W końcu to konkurs z diodą, a z nią nigdy nic nie wiadomo...

W puli nagród wciąż czekają także nagrody główne: tablet-niespodzianka z systemem Windows 8 i konsole Xbox 360 z sensorami Kinect, a także Nokie Lumie 800 dla zwycięzców pozostałych trzech rankingów tygodniowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (130)