Jeszcze tylko jedna tura. Jesień spędzimy z Civilization VI – zobacz zwiastun

Jeszcze tylko jedna tura. Jesień spędzimy z Civilization VI – zobacz zwiastun

Jeszcze tylko jedna tura. Jesień spędzimy z Civilization VI – zobacz zwiastun
11.05.2016 20:01

Tej jesieni po raz kolejny przyjdzie nam poprowiadzić naszeplemię ku globalnej wielkości. Studia Firaxis i 2K Games oficjalniezapowiedziały szóstą już odsłonę słynnej Cywilizacji. Grapojawić się ma w sprzedaży już 21 października w wersji naWindowsa. Spodziewajcie się naprawdę ciekawych zmian w mechanicerozgrywki – i naprawdę widowiskowej grafiki.

Czy to koniec zabawy w żółwia? Eksploracja świata ma odgrywać wielkąrolę, różne bonusy odkrywane przez naszych podróżnikówprzyspieszą postęp techniczny. Pojawi się też możliwośćłączenia jednostek bojowych, wsparcia i specjalistycznych na jednympolu, będziemy mogli np. wzmocnić piechotę działamiprzeciwpancernymi, by zrobić nieprzyjemną niespodziankę pewnymsiebie czołgistom wroga. Będzie możliwe także łączeniejednostek w potężniejsze grupy bojowe.

Oficjalny zwiastun CIVILIZATION VI

Interesująco zapowiada się kwestia budowy miast. Te mająrozciągać się nawet na kilka pól, pozwalając w pełniwykorzystać możliwości, jakie oferuje teren. Zapowiedziano teżbardziej dynamiczny system dyplomacji, który towarzyszyć nam będzieod zarania dziejów, gdy wojna była oczywistością, po czasywspółczesne, gdy najważniejsze jest budowanie sojuszy.

Atutem gry mają być też nowe tryby wieloosobowe, scenariusze,które będzie można ukończyć podczas jednej sesji, orazinteraktywny samouczek dla początkujących. Gra ma być od razudostępna także i w polskiej wersji językowej. Wymagań sprzętowychnie podano.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)