WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuJet Screenshot

Jet Screenshot3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jet Screenshot to darmowe narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych, charakteryzujące się dużą prostotą i wygodą obsługi. Pozwala ono przechwytywać obraz całego ekranu, wybranego fragmentu, aktywnego okna, a następnie dokonywać prostej edycji i udostępniać go online.

Praca z programem odbywa się w identyczny sposób jak ma to miejsce w przypadku systemowego mechanizmu do tworzenia screenów. Po wciśnięciu odpowiednich klawiszy na klawiaturze tworzony jest zrzut ekranu, który od razu poddać można prostej obróbce. Za pośrednictwem przybornika z najpopularniejszymi narzędziami na stworzony screen nanieść można różne kształty, tekst, strzałki, linie itp. Umożliwia to m.in. łatwe i wygodne tworzenie grafiki do celów prezentacyjnych bez konieczności wykorzystania dodatkowego oprogramowania. Zaletą narzędzia jest możliwość konfigurowania dowolnych skrótów klawiszowych do wykonywania zrzutów całego ekranu itp., w dużym stopniu wpływająca na komfort pracy.

Gotowy obraz bezpośrednio z poziomu programu udostępnić możemy online. Jet Screenshot daje możliwość wysłania i udostępnienia online obrazów za pośrednictwem dowolnego serwera FTP, a także konta w serwisie producenta. Każdy screen oczywiście przenieść można również do schowka i zapisać na dysku lokalnym komputera przy użyciu dowolnego programu graficznego (m.in. Painta). Opcje pozwalające zdefiniować odpowiednie dane wymagane do transferu danych do zewnętrznych lokalizacji znaleźć można w ustawieniach narzędzia.

Jedną z najistotniejszych wad Jet Screenshot jest nanoszenie znaku wodnego z logo programu na tworzone screeny. Program nie jest także dostępny w polskiej wersji językowej, jednak jego obsługa nie powinna przysporzyć nikomu problemów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań7 881
Data aktualizacji14 sty 2013
Rozmiar pliku2.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)