Jet Screenshot3.1

WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuJet Screenshot
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jet Screenshot to darmowe narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych, charakteryzujące się dużą prostotą i wygodą obsługi. Pozwala ono przechwytywać obraz całego ekranu, wybranego fragmentu, aktywnego okna, a następnie dokonywać prostej edycji i udostępniać go online.

Praca z programem odbywa się w identyczny sposób jak ma to miejsce w przypadku systemowego mechanizmu do tworzenia screenów. Po wciśnięciu odpowiednich klawiszy na klawiaturze tworzony jest zrzut ekranu, który od razu poddać można prostej obróbce. Za pośrednictwem przybornika z najpopularniejszymi narzędziami na stworzony screen nanieść można różne kształty, tekst, strzałki, linie itp. Umożliwia to m.in. łatwe i wygodne tworzenie grafiki do celów prezentacyjnych bez konieczności wykorzystania dodatkowego oprogramowania. Zaletą narzędzia jest możliwość konfigurowania dowolnych skrótów klawiszowych do wykonywania zrzutów całego ekranu itp., w dużym stopniu wpływająca na komfort pracy.

Gotowy obraz bezpośrednio z poziomu programu udostępnić możemy online. Jet Screenshot daje możliwość wysłania i udostępnienia online obrazów za pośrednictwem dowolnego serwera FTP, a także konta w serwisie producenta. Każdy screen oczywiście przenieść można również do schowka i zapisać na dysku lokalnym komputera przy użyciu dowolnego programu graficznego (m.in. Painta). Opcje pozwalające zdefiniować odpowiednie dane wymagane do transferu danych do zewnętrznych lokalizacji znaleźć można w ustawieniach narzędzia.

Jedną z najistotniejszych wad Jet Screenshot jest nanoszenie znaku wodnego z logo programu na tworzone screeny. Program nie jest także dostępny w polskiej wersji językowej, jednak jego obsługa nie powinna przysporzyć nikomu problemów.

Udostępnij
Jet Screenshot 3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Liczba pobrań7 788
Data aktualizacji14 sty 2013
Rozmiar pliku2.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)