AndroidGryLogiczne i karcianeJewels Pharaoh
Jewels Pharaoh ikona

Jewels Pharaoh1.2.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jewels Pharaoh to gra logiczna typu match3, którą można pobrać ze Sklepu Google Play zupełnie za darmo. Należy jednak liczyć się z obecnością reklam oraz systemu mikropłatności umożliwiającego kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Połącz trzy!

Akcja gry Jewels Pharaoh toczy się oczywiście w Starożytnym Egipcie. Zadanie gracza polega oczywiście na dopasowywaniu trzech (lub więcej) identycznych obiektów widocznych na ekranie. Choć pozornie wydaje się to bardzo proste, autorzy wprowadzili setki zróżnicowanych poziomów, co sprawia, że tylko początkowe etapy są banalnie proste, natomiast w kolejnych trzeba się mocno wysilić, by osiągnąć wyznaczone cele.

Brak internetu to nie problem!

Jewels Pharaoh działa również w trybie offline, więc nawet jeśli stracimy połączenie z internetem, to i tak będziemy mogli kontynuować swoją przygodę. Może okazać się to niezwykle przydatne w trakcie podróży, bowiem nie zawsze mamy zasięg w pociągu czy też autobusie.

Free-to-play

Warto odnotować, że Jewels Pharaoh to gra darmowa. Zawiera jednak reklamy oraz pozwala na kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. Ceny pakietów wahają się w granicach od 3,99 do 389,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

gra logiczna match3 osadzona w Starożytnym Egipciebardzo proste zasady rozgrywki różnorodne lokacje działa w trybie offlineza darmo (reklamy i mikropłatności)

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSUPERBOX.INC
Liczba pobrań37
Data aktualizacji20 gru 2023
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Jewels Pharaoh ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)