WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremJoysticker Pro
Joysticker Pro ikona

Joysticker Pro1.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Joysticker Pro to aplikacja, dzięki której aktywujemy wsparcie gamepadów (np. od konsol Xbox One i PlayStation 4) w starszych grach nieobsługujących możliwości zabawy przy użyciu kontrolera.

Wsparcie kontrolera w starych grach

Działanie programu Joysticker Pro opiera się na mapowaniu przycisków kontrolera i wywoływaniu akcji klawiaturowych za pomocą skryptów Lua. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy grać na padzie niemal w każdą produkcję.

Graj w klasyki na padzie od Xboksa lub PlayStation

Joysticker Pro obsługuje większość gamepadów XInput i DirectInput, chociaż zalecane jest korzystanie z najbardziej znanych kontrolerów wyprodukowanych przez Sony, Microsoft czy inne, popularne firmy. Po podłączeniu urządzenia do komputera za pośrednictwem złącza USB aplikacja powinna automatycznie je wykryć, dzięki czemu będziemy mogli przystąpić do konfiguracji pada.

Warto wspomnieć, że Joysticker Pro idealnie nadaje się także do zabawy w trybie multiplayer, bowiem możemy utworzyć profile dla wielu gamepadów, a następnie korzystać z nich w tym samym czasie.

Joysticker Pro – kluczowe cechy:

  • obsługa gamepadów w starych grach
  • stosunkowo prosta konfiguracja
  • automatyczne wykrywanie kontrolerów (XInput i DirectInput)
  • możliwość korzystania z wielu padów jednocześnie
  • minimalistyczny, czytelny interfejs
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań560
Data aktualizacji12 maj 2019
Rozmiar pliku0.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Joysticker Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)