WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychJPEG Recovery LAB
JPEG Recovery LAB ikona

JPEG Recovery LAB3.15

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

JPEG Recovery LAB to aplikacja do odzyskiwania utraconych zdjęć i filmów zapisanych na kartach pamięci aparatów cyfrowych.

JPEG Recovery LAB nie jest programem trudnym w obsłudze, gdyż interfejs opiera się na kreatorze, który poprowadzi użytkownika przez kolejne kroki związane z operacją przywracania danych. Wystarczy wskazać nośnik lub obraz dysku, wybrać rodzaj materiałów, jakie chcemy odzyskać (nie tylko same zdjęcia i filmy, ale także np. archiwa), zdefiniować pozostałe ustawienia (m.in. maksymalny rozmiar pliku i rozdzielczość zdjęcia), a następnie kliknąć przycisk „start”.

Po zakończeniu operacji skanowania JPEG Recovery LAB wygeneruje listę materiałów, które można przywrócić. Zanim jednak zdecydujemy się na odzyskanie zdjęć czy filmów, będziemy mogli zobaczyć je na podglądzie.

Wśród formatów plików graficznych obsługiwanych przez JPEG Recovery LAB znajdziemy: JPG (JPEG), CR2 (Canon RAW) oraz NEF (Nikon RAW). Jeśli chodzi o filmy, to narzędzie wspiera następujące rozszerzenia: MOV, MP4, AVI, MPEG-2 (AVCHD, MTS) oraz DAV (znany również jako DHAV).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 056
Data aktualizacji5 paź 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
JPEG Recovery LAB ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)