WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFJPEG to PDF

JPEG to PDF4.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

JPEG to PDF jest niewielkim narzędziem, pozwalającym na konwertowanie zbioru plików graficznych do postaci dokumentu PDF, łatwego do odczytu na komputerze (niezależnie od używanego systemu operacyjnego), smartphone'ach i innych przenośnych urządzeniach.

Program obsługuje pliki w formacie BMP, GIF, PNG, TIF, WMF, EMF, JPG, JP2 oraz J2K. Po wczytaniu wskazanych obrazów daje możliwość dostosowania podstawowych właściwości wyjściowego dokumentu - m.in. rozmiar strony i marginesów, a także położenie i rozmiar grafiki.

JPEG to PDF nie wymaga instalacji i obsługiwany być może także z poziomu wiersza poleceń. Konwersja odbywa się po wpisaniu polecenia zgodnego ze wzorem: JPEGtoPDF.exe "nazwa_pliku_PDF" "Plik_graficzny1" "Plik_graficzny2" itd. Program dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.912 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań367 214
Data aktualizacji16 kwi 2019
Rozmiar pliku0.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)