bDZxebbF
JPEGmini ikona

JPEGmini1.9.9

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

JPEGmini to niewielka aplikacja zmniejszająca rozmiar zdjęć. Program redukuje objętość plików jpg bez zauważalnej straty jakości.

bDZxebbH

Aplikacja optymalizuje pliki jpg, potrafi zmniejszyć ich objętość nawet kilkakrotnie. Interfejs programu ma charakter typowo „makowy”, jest banalnie prosty w obsłudze. Cała operacja konwersji fotografii polega na przeciągnięciu plików do okna programu. Po krótkiej chwili we wskazanym w preferencjach katalogu pojawiają się zoptymalizowane przez aplikacje zdjęcia. Program wyświetla również informacje o ilości zaoszczędzonego miejsca. Aplikacje docenią nie tylko amatorzy fotografii, z powodzeniem mogą ją również wykorzystać profesjonaliści. Według twórców aplikacja potrafi zredukować rozmiar plików aż do 80%.

JPEGmini to narzędzie, które może się przydać w wielu codziennych sytuacjach. Mniej zajmujące zdjęcia można szybciej wysłać do Sieci oraz zaoszczędzić sporo cennego miejsca na dysku. Program można pobrać w darmowej wersji Lite lub zakupić pełną wersję. Obydwie wersje aplikacji dostępne są w Mac App Store.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBeamr Ltd.
Liczba pobrań76
Data aktualizacji4 lip 2016
Rozmiar pliku5.47 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
JPEGmini ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZxebcm
bDZxebcD