bEUNyyTF
JPEGmini ikona

JPEGmini1.9.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

JPEGmini to niewielka i bardzo szybka aplikacja, pozwalająca w łatwy sposób redukować rozmiar plików JPEG z zachowaniem ich oryginalnej jakości. Dzięki niej bez zbędnego wysiłku zwiększymy ilość wolnej przestrzeni na dysku twardym z zachowaniem pełnej kolekcji fotografii.

bEUNyyTH

Program kierowany jest w głównej mierze do pasjonatów fotografii, którzy gromadzą na komputerze setki czy nawet tysiące zdjęć, ale nie tylko. Dzięki prostej obsłudze korzystać z JPEGmini mogą również amatorzy, chcący zredukować ilość przestrzeni zajmowanej na dysku przez pliki graficzne w formacie JPEG. Narzędzie bazuje na zaawansowanych autorskich algorytmach, które zdaniem twórców potrafią zmniejszyć ponad 5-krotnie rozmiar pojedynczej fotografii.

Praca z programem ogranicza się do wczytania zdjęć, których rozmiar chcielibyśmy zoptymalizować. To w zasadzie jedyna czynność, jaką musi wykonać użytkownik. Po zdefiniowaniu kolekcji zdjęć (oferowane jest wsparcie dla metody 'przeciągnij-i-upuść') aplikacja automatycznie przystępuje do redukcji ich rozmiaru. W głównym oknie JPEGmini wyświetlane są statystyki, informujące o zaoszczędzonej przestrzeni dyskowej i poziomie optymalizacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa posiada ograniczenie, umożliwiające na redukcję rozmiaru maksymalnie 20 zdjęć dziennie.
Udostępnij
JPEGmini 1.9.5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentBeamr Ltd.
Liczba pobrań530
Data aktualizacji3 paź 2017
Rozmiar pliku8.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
JPEGmini ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUNyyTR
Komentarze (1)
bEUNyyUD