Już jutro kolejne zadanie specjalne z diodą!

Już jutro kolejne zadanie specjalne z diodą!

Redakcja
29.09.2012 17:48

Najbliższa niedziela to czas kolejnego, trzeciego już zadania specjalnego w naszym konkursie z diodą. Dokładnie o godzinie 15:00 zaprosimy Was do udzielenia odpowiedzi, która ostatecznie zadecyduje o Waszym losie w rankingu tygodniowym, na pewno będzie także miała niemały wpływ na pozycję w klasyfikacji generalnej :-)

W obecnym rankingu tygodniowym trudno wyłonić faworyta. Pierwsze cztery osoby: matheo0986, shackall, cayman3_11 i Virruil mają prawie identyczną liczbę punktów, ale tak naprawdę szanse na wygraną ma znacznie więcej osób, także z dalszych miejsc — słowem, w rankingu jest tłoczno ;-) Naturalnie wszystko jeszcze może się zmienić po dzisiejszym pytaniu, które jeszcze nie padło. Obserwujcie diodę, pilnujcie maili, bo szkoda byłoby zepsuć sobie pozycję wyjściową przed jutrzejszym zadaniem specjalnym...

Obraz

We wczorajszym rankingu dziennym zwyciężył Mikuuuus, ale z uwagi na to, że on wygrał już swoją nagrodę innego dnia, komplet karta pamięci microSD 16 GB i koszulka dobrychprogramów wędrują do zdobywców drugiego i trzeciego miejsca: użytkowników jarekz71 oraz kmr4. Tradycyjnie rozlosowaliśmy także dodatkowe koszulki wśród wszystkich uczestników naszej zabawy, niezależnie od czasu udzielonych odpowiedzi czy nawet jej poprawności. Do grona tych szczęśliwców dołączają dzisiaj AdiOs83 oraz dragonn. Wszystkim serdecznie gratulujemy! :-)

Zapraszamy wszystkich do zabawy w naszym konkursie — jego specyfika sprawia, że można włączyć się do akcji nawet pod koniec konkursu i mimo tego wygrać atrakcyjne nagrody. W puli czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, smartfony Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone, a także karty pamięci microSD 16 GB, wejściówki na HotZlot i Microsoft Technology Summit oraz unikatowe koszulki z kolekcji portalu dobreprogramy.

Warto także podszkolić się przed kolejnymi pytaniami i na własnej skórze przetestować możliwości Windows Server 2012. Przypominamy, że przez cały czas można pobrać bezpłatną wersję testową tego systemu, którą można zainstalować „tradycyjnie” (nie tylko na serwerze), ale także na przykład na maszynie wirtualnej. Kto wie, czasami posiadanie pod ręką Windows Server 2012 może zaoszczędzić trochę czasu i punktów w naszym konkursie... ;-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (324)