Już jutro ostatnie konkursowe zadanie specjalne

Redakcja

29.10.2010 18:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już jutro o 11:00 pojawi się ostatnie zadanie specjalne i tym samym ostatnie pytanie w konkursie organizowanym przez nas wspólnie z firmą Intel. Choć to już 30 pytanie, nadal jeszcze wiele może się zmienić - z pewnością będzie ciekawie! :-)

Zadanie specjalne, przypomnijmy, to coś więcej niż tylko pytanie i cztery możliwe odpowiedzi. Tym razem, podobnie jak w dwóch poprzednich zadaniach trzeba będzie wykazać się nie lada sprytem i wpaść na dobry pomysł. Zadania te są bowiem znacznie trudniejsze niż codzienne pytania, choć trudność zwykle polega na rozwiązaniu zagadki czy odkryciu nieszablonowej drogi rozwiązania. Pomimo tego, że zadania specjalne mocno różnią się od innych pytań, punkty - w tym te bonusowe - przyznajemy standardowo. Oznacza to, że im szybciej udzielona zostanie poprawna odpowiedź, tym więcej punktów przybędzie na koncie przed ostatecznym podsumowaniem trzeciego rankingu cząstkowego oraz rankingu generalnego. Biorąc pod uwagę ten fakt oraz to, że zadania specjalne są trudniejsze, kto wie... może jeszcze dojść do spektakularnego przetasowania w samej końcówce konkursu :-) Tradycyjnie też najszybsza osoba jutrzejszego dnia otrzyma plecak z logo Intela.

Jak zwykle w przypadku zadań specjalnych podajemy dokładną godzinę, kiedy się pojawi - jutro będzie to punktualnie o 11:00. Warto czuwać i odpowiadać, bo na zwycięzcę zamykanego jutro rankingu 10-dniowego czeka netbook ASUS Eee PC 1001PX z procesorem Intel Atom, zaś na zwycięzców rankingu generalnego jeszcze cenniejsze nagrody, których listę otwiera notebook MSI Classic CR620-049XPL. Oprócz tego w puli nagród znajdują się zaproszenia na HotZlot 2011 oraz vortalowe koszulki i smycze.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (464)