Już jutro pierwsze zadanie specjalne w konkursie z diodą!

Już jutro pierwsze zadanie specjalne w konkursie z diodą!

Redakcja
14.09.2012 19:03, aktualizacja: 14.09.2012 19:58

Tradycji musiało stać się zadość — ostatnio coraz więcej Waszych komentarzy w naszym „konkursie z diodą” dotyczy właśnie zadania specjalnego. Czy się pojawi, kiedy się pojawi? Odpowiadamy: już jutro, punktualnie o 12:00 :-)

W naszym konkursie codziennie o losowej godzinie pada pytanie, które zwykle zawiera cztery możliwe odpowiedzi. Zadania specjalne na jeden dzień zrywają z tą monotonią i stanowią znacznie twardszy orzech do zgryzienia: nie dość bowiem, że są to pytania otwarte, to jeszcze trzeba trochę pogłówkować, żeby wpaść na właściwy trop rozwiązania zadania. Jest to więc idealna sytuacja dla osób, które nie mogą codziennie pilnować diody 24 godziny na dobę i chciałyby sobie wiedzą oraz sprytem, a nie tylko refleksem, podreperować w sobotę budżet punktowy. Przewidujemy bowiem, że zadanie specjalne wywróci ranking do góry nogami i nada zabawie zupełnie nowego smaku ;-) Z tego też powodu, jak w poprzedniej edycji, podajemy z wyprzedzeniem dokładny czas pojawienia się zadania specjalnego, aby wyrównać szanse. Pierwsze zadanie zostanie udostępnione już jutro, w sobotę, punktualnie o godzinie 12:00.

Obraz

Naturalnie wszystkie zasady konkursu pozostają bez zmian. Nadal za poprawną odpowiedź przyznamy 500 punktów, a za refleks 250 punktów bonusowych minus 1 punkt za każdą pełną minutę, jaka dzielić będzie czas odpowiedzi i pojawienia się pytania. Czy znajdzie się ktoś, kto wykona zadanie poniżej minuty i zgarnie komplet 750 punktów? Teoretycznie istnieje taka możliwość, czekamy na śmiałków chcących podjąć się tego wyzwania ;-)

W rankingu generalnym znowu przetasowanie — na prowadzenie wysunął się dzisiaj FaUst. Wczorajszy ranking dzienny wygrał natomiast maciej924 z czasem nieco ponad 12 sekund — serdecznie gratulujemy! Do czwartkowego zwycięzcy powędruje oczywiście nagroda dzienna, czyli karta pamięci oraz koszulka dobrychprogramów. Zgodnie z ogłoszoną nową tradycją, wylosowaliśmy także szczęśliwca spośród wszystkich biorących wczoraj udział w konkursie — jest nim Lewandowski-pl. Codziennie, aż do zakończenia konkursu, będziemy losować kolejne koszulki. Niewykluczone też, że nagród będzie jeszcze więcej.

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, nawet jeśli nie odpowiedzieliście jeszcze na żadne wcześniejsze pytanie. Specyfika zabawy sprawia, że atrakcyjne nagrody można wygrać grając nie tylko cały miesiąc, ale także tydzień czy nawet tylko jeden dzień. W puli nagród czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, smartfony Nokia Lumia 800, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, karty pamięci, koszulki dobrychprogramów oraz inne gadżety. Bądźcie czujni, dioda jeszcze nieraz Was zaskoczy! :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (397)