Już w czwartek wraca Polowanie na licencje!

Już w czwartek wraca Polowanie na licencje!

Redakcja
16.10.2012 12:00

Jeszcze w tym tygodniu wielka reaktywacja Polowania na licencje, akcji cieszącej się dotąd ogromną popularnością. Już w najbliższy czwartek, punktualnie o 18:00, startujemy z kolejną edycją i zaprosimy Was do polowania na okrągły tysiąc licencji na w pełni komercyjne oprogramowanie, których łączna wartość przekracza 100 tysięcy złotych!

Zasady Polowania są bardzo proste. Gdy gra zostanie rozpoczęta, wystarczy odszukać program będący przedmiotem zabawy i w jego opisie kliknąć przycisk „upoluj”. Następnie należy już tylko wypełnić formularz rejestracyjny, zerkając naturalnie kątem oka na licznik pozostałych licencji tak, aby zmieścić się w czasie :-) Jeśli uda nam się wysłać formularz zanim pula wyczerpie się, licencja jest nasza — wkrótce pojawi się w profilu użytkownika w dziale Licencje. Oczywiście odnalezienie konkretnego programu wśród kilku tysięcy pozycji w naszym katalogu byłoby bardzo trudnym zadaniem. Stąd zawsze w momencie rozpoczęcia gry publikujemy hasło-podpowiedź, które powinno nieco tę kwestię ułatwić.

350033025893099457

Mamy nadzieję, że będziecie bawić się podczas Polowania równie dobrze, jak w poprzednich jego odsłonach. Do tej pory rozdaliśmy już blisko 10 tysięcy licencji na rozmaite oprogramowanie i chcemy, by ta liczba nadal rosła :-) Zaznaczcie więc tę datę w kalendarzu i przygotujcie się do akcji — kolejne polowanie już niebawem!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)