Kalkulator Procentowy: znacznie więcej niż zwykły kalkulator

Kalkulator Procentowy: znacznie więcej niż zwykły kalkulator
Paweł Piskurewicz

26.08.2014 14:15, aktual.: 27.08.2014 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pomimo tego, że każdy system mobilny posiada wbudowany kalkulator, a ich sklepy pełne są różnorakich zamienników, czasem jednemu z nich udaje się osiągnąć znaczący sukces. Tak też jest z Kalkulatorem Procentowym. To aplikacja polskiego autora, która radzi sobie świetnie zarówno na iOS jak i Androidzie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zainteresowanie to jest w pełni zasłużone. Kalkulator Procentowy potrafi ułatwić wiele codziennych czynności. Aplikacja zaraz po starcie wita nas listą oferowanych trybów, podzielonych na trzy kategorie: Co chcesz obliczyć, Kalkulatory biznesowe oraz Narzędzia (opcje). Wśród nich znajdziemy takie funkcje jak obliczanie procentów, napiwek, rabat, cena/jakość, narzut, marża, podatek od sprzedaży, potężny kalkulator handlowca (VAT lub podatek od sprzedaży, koszt netto i brutto, narzut/marża, moja cena netto, moja cena brutto, zysk), lokata i wiele, wiele więcej.

Percentage Calculator promo

Tak więc znajdą tu coś dla siebie zarówno uczniowie, studenci, osoby prowadzące budżet domowy, czy też przedsiębiorcy. W przypadku gdy obliczenia dotyczą bardziej skomplikowanego zagadnienia, możemy liczyć na krótki opis działania albo dodatkowe narzędzia, specyficzne dla danej operacji.

To wszystko dostępne jest za darmo. Jeżeli chcemy wspomóc autora i pozbyć się reklam, możemy skorzystać z edycji płatnej. Jej cena to równe 6 zł. Aplikację w wersji na iOS i Android możecie pobrać z naszej bazy. Wersja dla Windows Phone nie jest na razie planowana. Jeżeli jeszcze nie znacie Kalkulatora Procentowego warto samemu przekonać się jakie oferuje możliwości. Może okazać się przydatnym narzędziem nie tylko na zbliżający się rok szkolny.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)