WindowsMultimediaInne programy multimedialneKaraoke Builder Studio
Karaoke Builder Studio ikona

Karaoke Builder Studio5.1.068

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Karaoke Builder Studio to narzędzie do tworzenia plików karaoke.

Czasem okazuje się, że w rozmaitych kolekcjach karaoke (np. niesamowicie popularnym Singstarze) nie znajdziemy swoich ulubionych piosenek, które chcielibyśmy zaśpiewać. W takiej sytuacji warto zrobić użytek z Karaoke Builder Studio, czyli aplikacji pozwalającej na przygotowanie własnych utworów karaoke.

Karaoke Builder Studio jest programem łatwym w obsłudze. Wybieramy piosenkę, dodajemy tekst, a następnie synchronizujemy słowa z muzyką, by uzyskać pożądany efekt, po drodze edytując rozmaite elementy i tym samym doprowadzając całość do perfekcji. Co ciekawe, z opisywanego narzędzia korzystają autorzy profesjonalnych nośników CD+G, które można kupić chociażby w Internecie.

Poszczególne utwory przygotowane za pomocą Karaoke Builder Studio mogą zostać odtworzone na dowolnym urządzeniu, które obsługuje płyty CD+G.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 980
Data aktualizacji7 lip 2020
Rozmiar pliku11.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Karaoke Builder Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)