WindowsArchiwumProgramy archiwalneKaren's Print Logger

Karen's Print Logger2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stosunkowo prosty, bezpłatny program umożliwiający monitorowanie drukarek lokalnych i sieciowych, a także logowanie ich wykorzystania. Karen's Print Logger wyświetla informacje o zainstalowanych drukarkach, ich nazwach, porcie oraz pozwala z poziomu jednego ekranu na zorientowanie się w ich stanie (ilość zadań, ilość stron, ilość zakończonych zadań, ilość wydrukowanych stron). Wszystkie monitorowane informacje mogą być na bieżąco zapisywane do pliku tekstowego, który można następnie zaimportować do edytora tekstów lub arkusza kalkulacyjnego w celu dalszej obróbki i/lub analizy.

Uwaga! Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Visual Basic Runtime. Najnowszą wersję wspomnianych bibliotek można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań4 325
Data aktualizacji19 cze 2007
Rozmiar pliku0.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)