WindowsArchiwumProgramy archiwalneKaren's Recycler

Karen's Recycler1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty, bezpłatny programik pozwalający jednym "rzutem oka" zorientować się w ilości miejsca zajmowanego przez usunięte pliki, które nie zostały skasowane całkowicie, a jedynie umieszczone w systemowym Koszu (skąd mogą być w każdej chwili odzyskane). Karen's Recycler 1.1 przydatny jest szczególnie w przypadku gdy przechowujemy lub przetwarzamy duże ilości danych - wtedy zazwyczaj pojawia się bowiem problem braku wolnej powierzchni dyskowej. Przy pomocy programu możemy w takiej sytuacji sprawdzić na którym dysku (bądź jego partycji), przechowywane w Koszu dane zajmują zbyt dużo miejsca, i dokonać w razie potrzeby ich ostatecznego skasowania.

Uwaga! Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Visual Basic Runtime. Najnowszą wersję wspomnianych bibliotek można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 121
Data aktualizacji24 kwi 2006
Rozmiar pliku0.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)