bEKnGZxN
Kaspersky Security Scan ikona

Kaspersky Security Scan15.0.0.737

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kaspersky Security Scan to niewielka aplikacja, która pozwala przeprowadzić szybkie skanowanie komputera. Nie koliduje z innymi antywirusami zainstalowanymi w systemie, a w razie znalezienia problemów informuje o tym użytkownika. Sama z siebie nie jest jednak w stanie usuwać zagrożeń.

bEKnGZxP

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy pobrać niewielki plik, a następnie go uruchomić. W tym momencie program pobierze składniki skanera, po zakończeniu tego procesu zostanie on uruchomiony. W głównym oknie możemy uruchomić skanowanie, zaktualizować bazy wirusów i przeglądać raporty. Program informuje nie tylko o wykrytych zagrożeniach bezpieczeństwa, ale również nieprawidłowych ustawieniach ochrony systemu i innych jego składników np. wyłączonym antywirusie czy nieprawidłowych ustawieniach przeglądarki Internet Explorer.

Skaner zawarty w aplikacji nie działa tak samo, jak ten z oryginalnego pakietu Kaspersky tj. skanuje jedynie wybrane, najbardziej wrażliwe na ataki obszary. Dzięki temu szybkość skanowania jest bardzo duża. Choć przeprowadzenie skanowania jest darmowe, usuwanie ewentualnych problemów kończy się przekierowaniem do strony producenta, gdzie możemy wybrać jeden z pakietów dostępnych w jego ofercie. Całość jest dostępna w języku polskim, obsługuje również motywy graficzne, choć w tej aplikacji jest to jedynie dodatek.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena:
ProducentKaspersky Lab
Liczba pobrań10 304
Data aktualizacji8 maj 2015
Rozmiar pliku1.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kaspersky Security Scan ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKnGZyL