WindowsMultimediaInne programy multimedialneKast

Kast2.0.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kast to aplikacja, dzięki której możesz udostępniać filmy, programy telewizyjne lub jakiekolwiek inne materiały, by móc je oglądać wspólnie nawet z ponad setką innych użytkowników.

Czym jest Kast?

Narzędzie można śmiało określić mianem rozbudowanego komunikatora internetowego, w którym na ekranie zobaczymy także obraz z kamerek wybranych uczestników danej sesji. Jeśli nie chcemy być widoczni, to za sprawą Kast będziemy mogli ponadto dołączyć do wbudowanego czatu, by na bieżąco komentować rozmaite wydarzenia w formie wiadomości tekstowych.

Jeden film, ponad stu widzów

Wspomniana już liczba osób, które mogą w tym samym czasie oglądać np. nowy odcinek ulubionego serialu, raczej nie pozwoli nam na kameralne spotkanie w gronie znajomych, ale z Kast warto skorzystać po to, by wspólnie z kilkoma innymi osobami obejrzeć film lub też program telewizyjny za pośrednictwem internetu. Oczywiście spotkanie „w realu” jest znacznie lepszym rozwiązaniem, ale nie zawsze jest to możliwe.

Dla każdego

Kast charakteryzuje się nowoczesnym, prostym w obsłudze interfejsem, co sprawia, że udostępnianie obrazu czy też dołączanie do istniejących sesji nie powinno nikomu sprawić najmniejszych problemów. W przypadku hostowania należy jednak mieć na uwadze fakt, że program wymaga odpowiednio szybkiego połączenia z internetem.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja do udostępniania rozmaitych materiałów wideo i obrazu z gier komputerowych
  • w jednej sesji może uczestniczyć nawet ponad 100 użytkowników
  • idealne narzędzie do wspólnego oglądania filmów, seriali czy programów telewizyjnych
  • bardzo prosta obsługa
  • nowoczesny interfejs
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKast
Liczba pobrań335
Data aktualizacji31 sie 2019
Rozmiar pliku102.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)