KB Piano ikona

KB Piano2.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

KB Piano to aplikacja, która zamieni klawiaturę komputera w pianino. Po zainstalowaniu wystarczy nacisnąć jeden z klawiszy, by usłyszeć dźwięk pochodzący z tego instrumentu.

Wirtualne pianino jest niezwykle proste w obsłudze i w pełni konfigurowalne. Można za jego pomocą odtworzyć także dźwięki innych instrumentów, na przykład gitary, skrzypiec czy fortepianu. Aplikacja oferuje łącznie 128 rozmaitych dźwięków i pozwala na nagrywanie dźwięków z mikrofonu. Gotowe utwory można zapisać od specjalnego formatu obsługiwanego przez program Little Piano lub eksportować do formatu MIDI. Użytkownik ma również możliwość dogrywania i nadpisywania stworzonych już fragmentów utworu.

KB Piano to również narzędzie Qchords, które umożliwia granie akordów przy użyciu zaledwie jednego klawisza. To propozycja dla osób niepotrafiących grać na żadnym instrumencie – dzięki niej nawet utwory wykonywane przez amatorów będą brzmiały bardzo dobrze.

Program zawiera niezbędne narzędzia do nagrania piosenki, którą uprzednio zagraliśmy, w formatach midi, WMA i WAV. Obsługuje możliwość nagrywania do 99 kanałów (wraz z opcją dodawania efektów) oraz poprawia błędy w piosence w edytorze zdarzeń. Informacje na temat przeprowadzania tych operacji uzyskamy w specjalnym, niezbyt obszernym, lecz treściwym poradniku.

Udostępnij
KB Piano 2.5.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Liczba pobrań31 827
Data aktualizacji12 lut 2016
Rozmiar pliku12.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
KB Piano ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)