AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieKcalmar – dieta i przepisy
Kcalmar – dieta i przepisy ikona

Kcalmar – dieta i przepisy1.3.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kcalmar – dieta i przepisy to aplikacja dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki dietetyczne na zdrowsze, a przy okazji planują zrzucić trochę kilogramów.

Po zainstalowaniu, prosi o założenie konta, a zrobić to możemy używając konta facebookowego lub adresu e-mail. Następnie podajemy dane o naszej płci, wieku, wadze, wzroście, aktywności fizycznej i celu, który chcemy osiągnąć. Później program proponuje wybór jednej z czterech głównych kategorii dietetycznych: Korpo, Mama, Sport i Zdrowie. W każdej z nich możemy skorzystać z podkategorii, np. z diety super mózg, dla kulturystów, dietę dla osób chorujących na cukrzycę, dla wegetarian lub dla tych, którzy są uczuleni na gluten.

Po wybraniu diety (opracowanej przez profesjonalistę), otrzymujemy listę posiłków, których zaplanowano pięć na każdy dzień. Informacje podane są w przystępny sposób, za pomocą kafli, które pozwalają szybko podejrzeć, jaki następny posiłek nas czeka. Klikając w każdy kafelek, znajdziemy informacje o sposobie przygotowania dania, o jego wartości kalorycznej oraz listę potrzebnych składników. Program wyświetla też spis potrzebnych produktów w osobnej zakładce, dostępnej w prawym górnym rogu ekranu. Tam podana jest gramatura pokarmów oraz ich rodzaj, co ułatwi zakupy w sklepie. Ponadto, możemy zapisać w kalendarzu przypomnienia o nadchodzącym posiłku.

Diety przedstawione w Kcalmar są bardzo interesujące i można łatwo je wdrożyć w codzienne życie nawet, jeśli sporo pracujemy. Co ciekawe, aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo i nie wyświetla reklam. Diety w niej ujęte są zaś ciekawe i warte uwagi. Dlatego osoby planujące zmienić co nieco w swoim sposobie odżywiania powinny ją przetestować.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKcalmar
Liczba pobrań903
Data aktualizacji12 lip 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Kcalmar – dieta i przepisy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)