WindowsGrafikaModelowanie 3DKerkythea
Kerkythea ikona

Kerkythea2008 Echo 2.0.19

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kerkythea to aplikacja, która w relatywnie krótkim czasie pozwala uzyskać wysokiej jakości rendering przy realistycznym oświetleniu i użyciu materiałów o właściwościach fizycznych na wzór prawdziwych.

Głównym celem twórców programu było dostarczenie narzędzi ułatwiających i po części automatyzujących aranżację danej sceny oraz pracę nad nią, w tym wygodne ustawianie właściwości danego obiektu, czy szybki dostęp do poszczególnych opcji – wszystko pod kontrolą spójnego, czytelnego interfejsu. Główną siłą programu jest prostota obsługi oraz szerokie spektrum możliwości w zakresie renderowania - od zwykłego ray tracingu po Photon Mapping, czy Metropolis Light Transport (BiPT).

Program już zyskał sporą popularność m.in. w kręgach osób zajmujących się projektami architektonicznymi, a także na szerszą skalę wykorzystywany jest przez wiele instytutów naukowych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 540
Data aktualizacji14 sty 2009
Rozmiar pliku3.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kerkythea ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)