bEqMiFsl
Kerkythea ikona

Kerkythea2008 Echo 2.0.19

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kerkythea to aplikacja, która w relatywnie krótkim czasiepozwala uzyskać wysokiej jakości rendering przy realistycznymoświetleniu i użyciu materiałów o właściwościach fizycznych na wzórprawdziwych.

bEqMiFsn

Głównym celem twórców programu było dostarczenienarzędzi ułatwiających i po części automatyzujących aranżację danejsceny oraz pracę nad nią, w tym wygodne ustawianie właściwościdanego obiektu, czy szybki dostęp do poszczególnych opcji –wszystko pod kontrolą spójnego, czytelnego interfejsu. Główną siłąprogramu jest prostota obsługi oraz szerokie spektrum możliwości wzakresie renderowania - od zwykłego ray tracingu po Photon Mapping,czy Metropolis Light Transport (BiPT).

Program już zyskał sporąpopularność m.in. w kręgach osób zajmujących się projektamiarchitektonicznymi, a także na szerszą skalę wykorzystywany jestprzez wiele instytutów naukowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Kerkythea 2008 Echo 2.0.19wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Liczba pobrań11 402
Data aktualizacji14 sty 2009
Rozmiar pliku3.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kerkythea ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqMiFtj