Kerkythea ikona

Kerkythea2008 Echo 2.0.19

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kerkythea to aplikacja, która w relatywnie krótkim czasie pozwala uzyskać wysokiej jakości rendering przy realistycznym oświetleniu i użyciu materiałów o właściwościach fizycznych na wzór prawdziwych.

Głównym celem twórców programu było dostarczenie narzędzi ułatwiających i po części automatyzujących aranżację danej sceny oraz pracę nad nią, w tym wygodne ustawianie właściwości danego obiektu, czy szybki dostęp do poszczególnych opcji – wszystko pod kontrolą spójnego, czytelnego interfejsu. Główną siłą programu jest prostota obsługi oraz szerokie spektrum możliwości w zakresie renderowania - od zwykłego ray tracingu po Photon Mapping, czy Metropolis Light Transport (BiPT).

Program już zyskał sporą popularność m.in. w kręgach osób zajmujących się projektami architektonicznymi, a także na szerszą skalę wykorzystywany jest przez wiele instytutów naukowych.

Udostępnij
Kerkythea 2008 Echo 2.0.19wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Liczba pobrań11 451
Data aktualizacji14 sty 2009
Rozmiar pliku3.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kerkythea ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)