bEUGcEFx
Keyfinder ikona

Keyfinder2.0.10.13

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Keyfinder to niewielkie i bardzo proste narzędzie, mające na celu odzyskiwanie kluczy licencyjnych systemu Windows oraz zainstalowanych z nim aplikacji użytkowych. Według zapewnień twórców program radzi sobie z przechwytywaniem kluczy dla ponad 300 najpopularniejszych programów - w tym pakietu biurowego Office.

bEUGcEFz

Narzędzie nie wymaga od użytkownika niemal żadnej interakcji. Tuż po uruchomieniu dokładnie analizuje ono zawartość dysku twardego i rejestru Windows w poszukiwaniu możliwych do odzyskania kluczy licencyjnych. Wszystkie one wyświetlane są w postaci listy w głównym oknie programu. Keyfinder charakteryzuje się dużą szybkością i skutecznością działania. Wszystkie odzyskane klucze zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku TXT lub CSV.

Udostępnij
Keyfinder 2.0.10.13wersja stabilna (32-bit)
Keyfinderwersja portable
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.85 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań277 201
Data aktualizacji20 paź 2017
Rozmiar pliku0.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Keyfinder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUGcEFJ
Komentarze (16)
bEUGcEGv