WindowsDodatkiRozszerzenia programówKeying Suite

Keying Suite11.0.2

zabezpiecz pobieranie

Keying Suite 11 to najnowsza wersja zestawu profesjonalnych pluginów przeznaczonych do usuwania chroma key z wideo w takich aplikacjach jak Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Avid, Apple Final Cut Pro i Apple Motion.

Chroma keying to technika kompozycji dwóch obrazów lub klatek, z których usuwany jest jeden kolor (lub mały zakres kolorów). W jego miejsce wstawiana jest przeźroczystość umożliwiająca podpięcie dowolnego tła lub materiału wideo. Technika ta jest również znana jako color keying, colour-separation overlay, greenscreen oraz bluescreen.

W skład pakietu Keying Suite 11 wchodzi szereg pluginów w tym Key Correct (znany również jako Key Correct Pro), Primatte Keyer (znany również jako Primatte Keyer Pro) oraz Warp. Głównym składnikiem pakietu jest Primatte Keyer odpowiedzialny za szybkie i skuteczne usuwanie wskazanego koloru z tła. Plugin oferuje ciekawą funkcję "Auto setup", która za pomocą jednego kliknięcia tworzy bardzo dobry keying będący idealnym punktem do dalszej edycji materiału. Natomiast Key Correct to zestaw 15 dodatkowych pluginów przeznaczonych do usuwania szumów, polepszania jakości i lepszej kompozycji kolorystycznej tła z pierwszym planem w tworzonych filmach.

Cena pakietu Keying Suite 10 jest dosyć wysoka, jednak należy pamiętać, że oferuje on narzędzia wykorzystywane przez najlepszych artystów motion graphics na całym świecie. Dodatkowo wtyczka Warp pozwala na tworzenie realistycznych cieni i odbić w tworzonych kompozycjach.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 767
Data aktualizacji13 wrz 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)