Keynote ikona

Keynote10

MacOSBiuroEdytory tekstówKeynote
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Keynote to najbardziej rozpoznawalny z programów biurowych firmy Apple – to w nim od lat tworzone są prezentacje, które możemy oglądać podczas premier nowych iPhone'ów czy rozpoczęcia WWDC. Obsługa programu jest bardzo prosta, a dostarczone z nim szablony zagwarantują wysoką jakość prezentacji i dostarczą ciekawe efekty wizualne.

Wraz z programem dostaniemy 30 szablonów prezentacji. Po wybraniu jednego z nich wystarczy podmienić treść slajdów i ewentualnie dodać własne wykresy, tabele, filmy, listy, kształty i obrazy. Narzędzia do ich edycji są bardzo intuicyjne i nawet początkujący użytkownicy sobie z nimi poradzą. Warto tu zaznaczyć, że wykresy mogą być interaktywne, co uatrakcyjni wizualizowane dane. Prezentacje są synchronizowane z iCloud, dzięki czemu można je otwierać także na innych urządzeniach i w przeglądarce.

W harmonijnym rozmieszczaniu elementów na slajdach pomogą precyzyjne prowadnice. Po umieszczeniu treści na slajdach można skorzystać z dodatkowych narzędzi, pozwalających na maskowanie obrazów czy poprawienie kolorów zdjęć. Z pomocą narzędzia do sterowania kanałem alfa obrazów można szybko i elegancko usunąć tło ze zdjęć. Między slajdami zaś można umieścić wysokiej jakości animacje przejścia. Tu warto zwrócić uwagę na efekt Magic Move, który animuje i przekształca grafiki w sposób zależny od zawartości sąsiadujących ze sobą slajdów.

Keynote ma możliwość wyświetlania prezentacji nawet na 6 ekranach (lub rzutnikach). Z jego pomocą można także tworzyć interaktywne aplikacje dla kiosków. Prezentacjami można sterować za pomocą aplikacji Keynote dla iPhone'ów i iPadów. Ponadto prezentację można wydrukować na kilka sposobów oraz zapisać w formatach Microsoft PowerPoint, PDF, QuickTime, HTML i jako seria obrazów.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań2 577
Data aktualizacji12 cze 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Keynote ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Komentarze (0)