bEhsgkwl
Keynote ikona

Keynote

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Keynote to mobilna wersja edytora prezentacji od firmy Apple, wchodzi w skład pakietu iWork. Za jej pomocą w prosty sposób stworzymy nowe prezentacje jak i poddamy edycji już posiadane.

bEhsgkwn

Keynote od lat uchodzi za jedną z najlepszych aplikacji do tworzenia prezentacji, a także najważniejszy element wspomnianego już pakietu iWork. To w Keynote są tworzone wszystkie prezentacje firmy Apple, które oglądamy na ich konferencjach. Tworząc nową prezentację możemy zdecydować się na czystą stronę bądź też wykorzystać jeden z gotowych szablonów. Tym co odróżnia Keynote na tle innych aplikacji tego typu jest konstrukcja menu. Rodzaj dostępnych narzędzi dopasowuje się w nim do zaznaczonych elementów, a całość została przeniesiona ze środka na prawy górny róg okna.

Jak na mobilny pakiet Keynote oferuje spory zakres możliwości odnośnie tworzenia tekstu i dodawania do niego różnych elementów. Aplikacja radzi sobie także z prezentacjami zapisanymi w formacie programu PowerPoint. Dzięki chmurze iCloud możemy w prosty sposób synchronizować nasze prace z Keynotem dla OS X i wersją www, bądź też pracować nad prezentacją w kilka osób. Aplikacja może również zamienić się w podręcznego pilot do kontrolowania prezentacji wyświetlanych za pomocą komputera.

Niestety domyślny format zapisu będzie obsługiwany tylko przez inne programy od firmy Apple. Dodatkowo Keynote jest rozpowszechniany w dość nietypowy sposób. Normalna cena aplikacji to 9,99 euro, ale posiadacze nowych urządzeń z systemem iOS mogą go pobrać za darmo. Program oferuje wsparcie dla zegarków Apple Watch. Jest nie tylko dobrym narzędziem do tworzenia prezentacji, ale też ich odtwarzania. Aplikacja radzi sobie także ze starszymi formatami iWork.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań1 516
Data aktualizacji2 cze 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Keynote ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhsgkwS
bEhsgkxj