WindowsGryStrategiczneKhan Wars

Khan Wars

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Khan Wars to jedna z najpopularniejszych gier strategicznych online, za które odpowiada bułgarskie studio deweloperskie XS Software. Tytuł nie wymaga instalacji i dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Akcja Khan Wars rozgrywa się w średniowieczu i umożliwia graczowi wcielenie się w rolę przywódcy jednego z dostępnych narodów (m.in. Polan). Każdy z nich charakteryzuje się unikalnymi atrybutami i specjalnymi jednostkami bojowymi. Co istotne, na początku zabawy dostępny jest prosty samouczek, który przeprowadza użytkownika przez model rozgrywki krok po kroku.

Zadaniem gracza w Khan Wars jest przeobrażenie niewielkiej osady w potężne średniowieczne imperium. Zdobywając podstawowe surowce takie jak złoto, żelazo, drewno i pożywienie możemy stopniowo rozbudowywać naszą wioskę o nowe budynki, rozwijać gospodarkę oraz szkolić jednostki wojskowe. Te ostatnie przydadzą się podczas podbojów słabszych wiosek na mapie.

Pierwsze poziomy zapewniają nam ochronę przed przeciwnikami. Na dalszym etapie zabawy warto zastanowić się nad nawiązaniem sojuszu, który pozwoli nam przetrwać w świecie, w którym nie brakuje potężnych przeciwników i klanów. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam wykonać wiele zróżnicowanych zadań, które dadzą nam przydatne nagrody w postaci itemów.

Olbrzymim atutem gry Khan Wars jest rozbudowana i dopracowana oprawa graficzna.

Kluczowe cechy gry:

  • jedna z najpopularniejszych strategii z poziomu przeglądarki
  • 10 możliwych do wyboru nacji
  • spore możliwości rozwoju osady, jej gospodarki i sił zbrojnych
  • możliwość kooperacji z innymi graczami
  • tytuł dostępny za darmo
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentXS Software
Liczba pobrań41
Data aktualizacji13 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)