KickMyGraphics ikona

KickMyGraphics2.1

WindowsMultimediaTworzenie i edycja animacjiKickMyGraphics
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

KickMyGraphics to darmowe i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia, nagrywania oraz edycji animacji w formacie GIF. Dysponuje ono zestawem funkcji, pozwalającym nawet niedoświadczonym użytkownikom tworzyć animowane obrazy ze zdjęć czy materiałów wideo.

W skład programu wchodzą tak naprawdę dwa uzupełniające się narzędzia, służące do przechwytywania obrazu oraz edycji animacji. Pierwsze z nich daje nam możliwość łatwego nagrania dowolnego obszaru ekranu i generowania animacji w formacie GIF. Z kolei druga, znacznie bardziej rozbudowana, służy m.in. do edycji i tworzenia GIF-ów na podstawie wczytanych plików graficznych czy filmów.

Wśród oferowanych przez KickMyGraphics narzędzi edycyjnych znalazły się wszystkie niezbędne (podstawowe) funkcje do przygotowywania i obróbki animacji, która obejmować może poszczególne klatki. Znajdziemy wśród nich opcje, umożliwiające poza wczytywaniem materiałów z różnych źródeł także wyodrębnianie wybranych klatek, obracanie o 90 stopni, dostosowywanie rozmiarów, szybkości czy jakości naszej animacji.

KickMyGraphics pozwala tworzyć animacje z plików w formatach GIF, JPG, BMP, PNG, AVI, WMV, MOV, MP4, MPG, MPEG, OGG, ASF oraz MTS.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.26 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań5 143
Data aktualizacji25 lut 2014
Rozmiar pliku3.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
KickMyGraphics ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)