KickMyGraphics ikona

KickMyGraphics2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

KickMyGraphics to darmowe i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia, nagrywania oraz edycji animacji w formacie GIF. Dysponuje ono zestawem funkcji, pozwalającym nawet niedoświadczonym użytkownikom tworzyć animowane obrazy ze zdjęć czy materiałów wideo.

W skład programu wchodzą tak naprawdę dwa uzupełniające się narzędzia, służące do przechwytywania obrazu oraz edycji animacji. Pierwsze z nich daje nam możliwość łatwego nagrania dowolnego obszaru ekranu i generowania animacji w formacie GIF. Z kolei druga, znacznie bardziej rozbudowana, służy m.in. do edycji i tworzenia GIF-ów na podstawie wczytanych plików graficznych czy filmów.

Wśród oferowanych przez KickMyGraphics narzędzi edycyjnych znalazły się wszystkie niezbędne (podstawowe) funkcje do przygotowywania i obróbki animacji, która obejmować może poszczególne klatki. Znajdziemy wśród nich opcje, umożliwiające poza wczytywaniem materiałów z różnych źródeł także wyodrębnianie wybranych klatek, obracanie o 90 stopni, dostosowywanie rozmiarów, szybkości czy jakości naszej animacji.

KickMyGraphics pozwala tworzyć animacje z plików w formatach GIF, JPG, BMP, PNG, AVI, WMV, MOV, MP4, MPG, MPEG, OGG, ASF oraz MTS.

Udostępnij
KickMyGraphics 2.1wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.16 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań5 052
Data aktualizacji25 lut 2014
Rozmiar pliku3.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
KickMyGraphics ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (7)