WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweKill-Update

Kill-Update1.0.92

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Kill-Update to niewielkich rozmiarów (niespełna 270 KB), darmowe narzędzie do zapobiegania automatycznych aktualizacji systemu Windows 10. Dzięki niemu w łatwy sposób zapanujemy nad instalacją wszelakich aktualizacji wydawanych przez Microsoft i zainstalujemy je w dogodnym dla nas terminie.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga od użytkownika posiadania specjalistycznej wiedzy. Wystarczy, że uruchomimy Kill-Update z uprawnieniami administratora, a następnie aktywujemy dostępne w programie funkcje odpowiedzialne za uruchamianie go wraz z systemem operacyjnym oraz blokowanie samoczynnych aktualizacji Windowsa. Narzędzie dostępne jest w formie ikonki w zasobniku systemowym i to właśnie za jej pośrednictwem przeprowadzić należy wspomnianą konfigurację. Opcję blokady możemy w każdym momencie dezaktywować co spowoduje instalację aktualizacji dla systemu.

Kill-Update udostępniony został w formie przenośnej (portable). Oznacza to, że narzędzie nie wymaga instalacji i gotowe jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentdlebansais
Liczba pobrań349
Data aktualizacji22 sty 2020
Rozmiar pliku0.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)