bEIJinSd
Kindle ikona

Kindle8.46.1.0(1.3.248903.0)

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kindle to aplikacja przygotowana przez firmę Amazon, która pozwala na obsługę konta w stworzonej przez producenta usłudze do czytania książek i czasopism. Aplikacja pozwala na synchronizację książek umieszczonych na koncie i dostępnych na innych urządzeniach, takich jak czytniki elektroniczne Kindle.

bEIJinSf

Głównym jej zadaniem jest jednak umożliwienie czytania książek – w tej roli aplikacja spisuje się znakomicie. Podobnie do dedykowanych czytników Amazonu, również tutaj jest możliwa zmiana wielkości czcionki czy justowania, ale również trybu (jasny, ciemny, sepia). Czytelnik w dowolnym momencie może na książki nanosić własne notatki, podświetlać wybrane fragmenty, oraz wyszukiwać tak w książce, jak i w sieci.

Z poziomu Kindle możliwe jest również przeglądanie i dokonywanie zakupów w sklepie zawierającym ponad 2 miliony pozycji. Pomimo, że większość literatury jest anglojęzyczna, znaleźć w nim można również książki i czasopisma w języku polskim. Aplikacja jest darmowa, wymaga jednak posiadania bezpłatnego konta Kindle, do którego jest przypisywana.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 030
Data aktualizacji27 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Kindle ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEIJinTb