AndroidRozrywka i hobbyBiblioteki i księgarnie ebookówKindle
Kindle ikona

Kindle

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kindle to aplikacja przygotowana przez firmę Amazon, która pozwala na obsługę konta w stworzonej przez producenta usłudze do czytania książek i czasopism. Aplikacja pozwala na synchronizację książek umieszczonych na koncie i dostępnych na innych urządzeniach, takich jak czytniki elektroniczne Kindle.

Głównym jej zadaniem jest jednak umożliwienie czytania książek – w tej roli aplikacja spisuje się znakomicie. Podobnie do dedykowanych czytników Amazonu, również tutaj jest możliwa zmiana wielkości czcionki czy justowania, ale również trybu (jasny, ciemny, sepia). Czytelnik w dowolnym momencie może na książki nanosić własne notatki, podświetlać wybrane fragmenty, oraz wyszukiwać tak w książce, jak i w sieci.

Z poziomu Kindle możliwe jest również przeglądanie i dokonywanie zakupów w sklepie zawierającym ponad 2 miliony pozycji. Pomimo, że większość literatury jest anglojęzyczna, znaleźć w nim można również książki i czasopisma w języku polskim. Aplikacja jest darmowa, wymaga jednak posiadania bezpłatnego konta Kindle, do którego jest przypisywana.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 449
Data aktualizacji19 cze 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Kindle ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)