iOSNarzędziaZdalne pulpity i łączenie urządzeńKindle
Kindle ikona

Kindle

Kindle to program firmy Amazon, przeznaczony do czytania książek elektronicznych z księgarni oraz przesłanych do chmury. Można w niej także przeglądać zasoby sklepu i łączyć się z czytnikiem Amazon Kindle.

Po założeniu konta w międzynarodowej księgarni można czerpać pełnymi garściami z ogromnej kolekcji angielskojęzycznych książek, w której często można zgarnąć dobrą pozycję za darmo – jak to w Amazonie. Poza tym można wysyłać sobie własne pliki pocztą elektroniczną na wybrany adres (na przykład ania@kindle.com) i pobierać je do aplikacji z chmury. Wreszcie można w aplikacji Kindle otwierać pliki PDF zapisane na telefonie.

Do zalet aplikacji Kindle należy zaliczyć sporą elastyczność wyglądu czytanej książki – można włączyć białe, beżowe lub czarne tło, zmienić wygląd tekstu albo włączyć widok dwóch kolumn, co jest bardzo przydatne na komputerze. Jeśli czytamy na kilku urządzeniach, można synchronizować ostatnią stronę między nimi. Ponadto aplikacja pozwala dodawać zakładki, sprawdzać słowa w słowniku języka angielskiego w słowniku i zapisywać notatki, które także zostaną zsynchronizowane.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań124
Data aktualizacji26 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Kindle ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)